سرمایه گذاری مسکن

سرپرست شرکت بنیاد بتن ایران منصوب و مشغول به کار شد

به موجب حکمی از سوی مهندس غلامرضا صالحی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی, مهندس مسعود حاج رسولی ها به عنوان سرپرست شرکت بنیاد بتن ایران منصوب و مشغول به کار شد.

به موجب حکمی از سوی مهندس غلامرضا صالحی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، مهندس مسعود حاج رسولی ها به عنوان سرپرست شرکت بنیاد بتن ایران منصوب و مشغول به کار شد.

در جلسه ای که به همین منظور در محل شرکت بنیاد بتن برگزار شده بود دکتر ساقیان مدیرکل دفتر نظارت راهبردی و مدیریت عملکرد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه لازمه هر تغییر، تحول در مجموعه است افزود: بنیاد بتن ظرفیت های زیادی دارد، از ماشین آلات گرفته تا توان تخصصی نیروهای موجود یا همان سرمایه انسانی، این ظرفیت ها استفاده شده ولی کامل نشده است.

به هر صورت در مجموعه جدید هیئت مدیره انتظار است که خیلی بهتر و بیشتر از این ظرفیت ها استفاده کنند. این ظرفیت ها ابتدا باید شناسایی شود و استفاده بهینه شود.

ریاست بنیاد مسکن انتظار دارد با ظرفیت هایی که در بنیاد بتن است این شرکت به عنوان مرجع در کشو رمطرح شود و همچنین فعالیت ها در جهت رفع نیازهای بنیاد مسکن انسجام پیدا کند.

سرپرست شرکت بنیاد بتن ایران منصوب و مشغول به کار شد
سرپرست شرکت بنیاد بتن ایران منصوب و مشغول به کار شد

در ادامه مهندس مهدیان رییس هیات مدیره شرکت بنیاد بتن ایران گفت: بنیاد بتن تنها شرکتی است که نهادی بودن خود را حفظ کرده و در طول مدت حیات خود در کنار بنیاد مسکن بوده و در عرصه های مختلف به این نهاد کمک کرده است.

وی افزود: این شرکت همواره در خدمت تولید مصالح بوده و در این چند سال گذشته که موضوع مسکن از اهمیت خاصی برخوردار شده، در برخی مواقع مجری ساخت مسکن بوده است. روالی که در بنیاد بتن است باید ادامه پیدا کند تا بتواند بخشی از مشکل مسکن کشور را حل کند. همچنین باید به فناوری های جدید بیشتر اهمیت داده شود تا بتوانیم در این مبحث حرفی برای گفتن داشته باشیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره سابق افزود: بهترین دوران کاری بنیاد بتن همین دوره بوده، زیرا هم به روز بوده و هم به سود دهی رسیده است.

در ادامه این جلسه مهندس منصوری فر مدیرعامل سابق بنیاد بتن گزارش مبسوطی از روند پیشرفت فعالیت ها و سوددهی شرکت ارائه نمود و اظهار داشت: در بحث نهضت ملی مسکن ۱۰ تا ۱۱ سایت جدید جهت کمک به استان هایی که بخشی از کارشان را به ما واگذار کرده بودند ایجاد شد.

وی افزود: یکی از شرکت هایی که از قدیم در بحث بازسازی فعال بوده بنیاد بتن است. از سال ۱۳۹۷ حدود ۱۱ حادثه غیرمترقبه در کشور مانند زلزله های کرمانشاه، میانه، اندیکای خوزستان، خوی و هرمزگان و سیل های گلستان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، و… ما در این ۱۱ حادثه ۲۸ سایت به عنوان پشتیبانی انبار ایجاد نمودیم، بیش از ۱۵۰ هزار تن انواع آهن آلات و میلگرد، بالغ بر ۳۵۰ هزار مترمکعب بتن، ۳۰۰ هزار تن شن و ماسه و نزدیک به یک میلیون و ۷۰۰ هزار متر خرپا تولید و توزیع شد.

در پایان با اهدا لوح سپاس از خدمات و زحمات مدیرعامل و هیات مدیره سابق بنیاد بتن ایران تقدیر بعمل آمد.

 

 

منبع خبر:

  • روابط عمومی بنیاد مسکن
حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد
اخبار بازار مسکن

حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

حضور حجت الاسلام و المسلمین روحانی نژاد نماینده محترم و معزز ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جلسه شورای اداری شرکت با حضور
بیشتر بخوانید ←
چشم امید دهکده نیمه سوخته شفت در آستانه اجرایی شدن
اخبار بازار مسکن

چشم امید دهکده نیمه سوخته شفت در آستانه اجرایی شدن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اذعان به اینکه پرداخت تسهیلات ۳۵۰ میلیون تومانی چشم امید آسیب دیدگان دهکده چوبی شفت است، گفت: این
بیشتر بخوانید ←
طرح نهضت ملی مسکن خاش 62 درصد پیشرفت فیزیکی دارد
اخبار بازار مسکن

طرح نهضت ملی مسکن خاش ۶۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

مدیرکل بنیاد مسکن سیستان و بلوچستان از پیشرفت ۶۲ درصدی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان خاش به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خبر
بیشتر بخوانید ←
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اسکلت‌های پیش‌ساخته هزینه مسکن در خراسان رضوی را کاهش می‌دهد
اخبار بازار مسکن

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان: اسکلت‌های پیش‌ساخته هزینه مسکن در خراسان رضوی را کاهش می‌دهد

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی گفت: هزینه ساخت مسکن در این استان و به خصوص مناطق روستایی با استفاده از اسکلت‌های پیش
بیشتر بخوانید ←
به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی 38واحد مسکونی نهضت ملی مسکن سیب و سوران آماده تحویل است
اخبار بازار مسکن

به همت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ ۳۸واحد مسکونی نهضت ملی مسکن سیب و سوران آماده تحویل است

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: ۳۸واحد مسکونی نهضت ملی مسکن سیب و سوران به همت اداره کل بنیاد مسکن استان
بیشتر بخوانید ←

این نوشته را به اشتراک بزارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا