سرمایه گذاری مسکن

همایش بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان فارسی در مشهد آغاز شد

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی سرمایه گذاری مسکن نقل از خبرنگار ایرنا، در همایش مزبور که به مدت یک هفته به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برپا می‌شود، جمعی از استادان برجسته ادبیات فارسی و علاقمندان به شعر و ادب پارسی از داخل و خارج کشور حضور دارند.

در این همایش پس از قرائت پیام رییس فرهنگستان و ادب فارس ، دکتر محمدعلی زلفی گلی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سخنرانی خواهد کرد.

دبیر علمی همایش ملی بزرگداشت فردوسی و پاسداست زبان فارسی طی سخنانی با اشاره به برپایی این همایش گفت: بدنبال تلاش و اقدامات انجام شده اکنون شاهد برگزاری همایش بزرگداشت فردوسی با حضور دانشمندان و استادان برجسته ادبیات فارسی جهان هستیم.

دکتر جعفر یاحقی افزود: طی یک هفته برگزاری همایش مزبور میزگردهایی در خصوص بررسی زبان فارسی و آسیب‌شناسی آن و مطالعات و تحقیقات پیرامون شاهنامه فردوسی برپا خواهد شد.

وی تصریح کرد: در پایان این همایش از میان مقالات ارائه شده، ۸۰ مقاله که به مرحله چاپ رسیده، رونمایی می‌شود و به برگزیدگان آثار ادبی و هنری نشان فردوسی اهدا می‌شود.

در ادامه این همایش دکتر محمد کاظم کاظمی استاد برجسته ادبیات جهان پیرامون تعاملات فارسی ایران و افغانستان سخنرانی خواهد کرد.

یعقوبعلی نظری  استاندار خراسان رضوی و محمد حسین‌زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دیگر سخنرانان این همایش هستند.

همایش بزرگداشت فردوسی و پاسداشت زبان فارسی از امروز به مدت یک هفته در تالار دکتر رحیمی دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

اخبار شرکت

هم اندیشی، بررسی و تحلیل اقدامات صورت گرفته در راستای راه اندازی و توسعه سامانه کلنی

هم اندیشی، بررسی و تحلیل اقدامات صورت گرفته در راستای راه اندازی و توسعه سامانه کلنی     نشست تخصصی کارشناسان دفتر فناوری اطلاعات و
بیشتر بخوانید ←
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی خبرداد-تجدید حیات روستاها با اجرای طرح هادی
اخبار بازار مسکن

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی خبرداد-تجدید حیات روستاها با اجرای طرح هادی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: با اجرای طرح هادی در روستاها, شاهد تجدید حیات و رونق دوباره زندگی روستایی هستیم.  حجت اله
بیشتر بخوانید ←
تخصیص 350 هزار تسهیلات مسکن روستایی تا پایان خرداد ماه
اخبار بازار مسکن

تخصیص ۳۵۰ هزار تسهیلات مسکن روستایی تا پایان خرداد ماه

معاون مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: از ۳۵۰ هزار متقاضی مسکن روستایی تا به امروز ۲۷۵ هزار واحد به بانک‌ها معرفی شده است. مجید جودی 
بیشتر بخوانید ←
اجرای بیش از 17 هزار واحد نهضت ملی مسکن در همدان
اخبار بازار مسکن

اجرای بیش از ۱۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن در همدان

مدیر‌کل بنیاد‌ مسکن انقلاب اسلامی استان همدان, گفت: اکنون در استان همدان بر اساس مصوبه دولت ۱۷ هزار و ۸۳۰ واحد طرح نهضت ملی مسکن
بیشتر بخوانید ←
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی-801 هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد
اخبار بازار مسکن

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی-۸۰۱ هزار واحد مسکونی توسط بنیاد مسکن وارد فرایند ساخت شد

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون بیش از ۸۰۱ هزار واحد نهضت ملی مسکن توسط آن بنیاد در روستاها و شهرها وارد
بیشتر بخوانید ←

این نوشته را به اشتراک بزارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا